Co to jest INTERA DiaCor i jak działa?

Badanie INTERA DiaCor - nowoczesne, bezbolesne, nieinwazyjne – zobacz jak funkcjonuje Twój organizm.

Czujesz, że: brak ci energii, odczuwasz dolegliwości, masz zaparcia, wzdęcia, cierpisz na bezsenność, nie możesz schudnąć... myślisz jak można sobie pomóc w odzyskaniu pełnej formy? To badanie jest właśnie dla Ciebie.

Wynik badania jest konsultowany i każdy otrzymuje zalecenia jak pozbyć się dolegliwości, uwolnić organizm od obciążeń (np. toksyn, złogów, pasożytów), zyskać niespożytą energię i wspaniałe samopoczucie.

Znajdź przyczyny swoich dolegliwości i usuń je ze swojego życia i ciesz się nim.

 

Sprzętowo-programowy zestaw INTERA DiaCor" przeznaczony jest do przedstawiania stanu funkcji organizmu człowieka i bazuje na metodzie elektropunkturowej .

Określenie stanu zdrowia całego organizmu, jego układów i organów, przepływu energii odbywa się poprzez jednoczesną rejestrację pomiarów ze stref elektrolokalizacyjnych skóry (z rejonów czoła, dłoni i stóp) bez potrzeby ingerencji we wnętrze organizmu. Pomiar dokonywany jest z własnych pól energetycznych z zakresu całego organizmu. Program analizuje uzyskane dane według kanonów medycyny akademickiej, tradycji medycyny chińskiej oraz tybetańskiej (Ayurveda).

Ten rodzaj zapisu porównywalny jest np. z EKG (elektrokardiogramem), przy którym akcja serca zostaje zapisana poprzez tzw. odprowadzenia w formie fal i załamków. Różnica pomiędzy zapisem typu EKG a postępowaniem typu Intera-DiaCor jest bardzo wyraźna poprzez odmienne możliwości jakościowe i ilościowe.

 

Zakres możliwości diagnostycznych postępowania Intera-DiaCor jest znacznie szerszy obejmując:

- Inter/Interrakcje organizmu, jego organów i systemów regulacyjnych
- Dane dotyczące zarówno przepływu energii, jak i informacji
- Monitoring systemów wymiany informacji
- Homeostazę (stan dynamicznej równowagi wszystkich organów/systemów w organizmie). Informacje te prezentowane są w postaci diagramów, krzywych, przebiegów, wykresów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyrząd posiada Certyfikat Zgodności nr Z/13/14/04/BT wydany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. w Warszawie 01.06.2004 roku, oraz certyfikat medyczny.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!
tel. 786 100 333
Przychodnia RESURS
ul. Wita Stwosza 16
wejście B, I piętro
gabinet 107
50-950 Wrocław
Napisz do nas: