Świecowanie uszu

Naturalny zabieg wzorowany na praktykach medycznych amerykańskich Indian Hopi daje fantastyczne rezultaty oczyszczające i leczące uszy i zatoki, uśmierza bóle głowy.

JAK DZIAŁA ŚWIECOWANIE?

Podczas spalania świecy wytwarza się podciśnienie w kanale usznym. Powstaje ono wskutek tzw. efektu komina i prowadzi do dostrzegalnej regulacji ciśnienia zatok, dając odczucie „lekkości” w okolicach uszu i głowie. Ciśnienie krążące dostarcza stężoną parę wzbogaconą ziołowymi substancjami i olejkami eterycznymi do wewnątrz ucha. W wyniku tego następuje leczenie podrażnionych stref. Co więcej działanie prądu podciśnienia wyciąga osady i zanieczyszczenia z ucha. Lokalnie dostarczane ciepło powoduje stymulację obwodowego ciśnienia krwi, które wzmacnia immunologiczny system obrony danego miejsca oraz zwiększa częstość krążenia limfatycznego. Ciepło stymuluje punkty energetyczne ucha i powoduje prawidłowy obieg energii.

 

Wskazania:

- delikatne usuwanie nadmiaru woskowiny

- podrażnienie uszu lub zatok

- efekt uśmierzający w przypadku drażliwości i stresów

- szumy w uszach – dzwonienie

- energetyczne ożywienie w przypadkach osłabienia słyszalności

- regulacja ciśnienia przy bólach głowy, migrenach i zapaleniach zatok oraz nieżycie nosa

- zakłócenie krążenia w uchu

- lokalna aktywacja limfy i procesów metabolicznych

- stymulacja energii - cyrkulacja prądów energetycznych

Zabieg jest skuteczny przy bólach głowy związanych z nadciśnieniem. Ponieważ działa odprężająco zalecany jest osobom zestresowanym i cierpiącym na bezsenność.

Podstawą terapii jest seria trzech zabiegów, przeprowadzonych, co drugi dzień. Jeśli dolegliwości są zadawnione, zabiegi powtarza się, czasem przez kilka tygodni. Zabieg jest absolutnie bezpieczny.

 

PRZECIWWSKAZANIA

Świecowania nie można przeprowadzić u osób, które nie są w stanie leżeć bez ruchu podczas całego zabiegu (u małych dzieci, osób z upośledzoną koordynacją ruchową). Nie wykonuje się go również wtedy, gdy występują ubytki na błonie słuchowej albo na małżowinie usznej są owrzodzenia lub rany.

W dniu wykonania zabiegu nie należy myć głowy.

 

Czas zabiegu ok. 35 min.

Cena zabiegu: 50 zł

 
Powiązane artykuły:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!
tel. 786 100 333
Przychodnia RESURS
ul. Wita Stwosza 16
wejście B, I piętro
gabinet 107
50-950 Wrocław
Napisz do nas: