Masaż PeLoHa

Masaż PeLoHa (Peace-Love-Harmony) dla ciała i duszy...cudowny, relaksujący i uzdrawiający masaż całego ciała, harmonizujący pracę całego organizmu – to czego potrzebujesz, by poczuć się wspaniale, mieć siłę i energię do życia...

To delikatny, jednak silnie działający sposób na odpoczynek, eliminację stresu, rozbudzenie ciała oraz uwolnienie go od wszelkich bólów i dolegliwości.

Rezultatem masażu PeLoHa jest uczucie lekkości oraz dobre samopoczucie, uczucie doenergetyzowania. Odpowiednio kierowana energia życiowa nie tylko wyrównuje przepływ w kanałach energetycznych, ale też pobudza krążenie krwi i limfy, ujędrnia skórę, reguluje przemianę materii, wpływa na poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego – wspomaga leczenie depresji.

Masaż oczyszcza komórkową pamięć ciała z traumy, wzmacnia umysłową jasność, emocjonalną czystość, fizyczne zdrowie. Poprawia samopoczucie, rozładowuje stres i napięcia mięśniowe, usuwając blokady energetyczne w ciele osoby masowanej.

 

Metoda Masażu PeLoHa opracowana przez Australijczyka Alana Earle’a, rozwijana była przez okres 25 lat i zawiera elementy masażu klasycznego, polinezyjskiego, technikę Bowena, refleksologię, uzdrawianie polarity, kryształową terapię, pracę z meridianami, punktami z akupresury, uzdrawianie stylem Reiki, delikatnymi ruchami z chiropraktyki, spiralnymi uwzględniającymi 7 głównych i 12 mniejszych czakr, kończąc na czakrze serca.

 

Masaż wykonywany jest wyłącznie naturalnymi olejami.

Czas trwania masażu 60 min.

Cena 150 zł.

 
Powiązane artykuły:
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!
tel. 786 100 333
Przychodnia RESURS
ul. Wita Stwosza 16
wejście B, I piętro
gabinet 107
50-950 Wrocław
Napisz do nas: